Tichý František (Praha 1896 - 1961 Praha)
Commedia dell´arte I, signováno a datováno vpravo dole Tichý 43, vlevo dole značeno slepotiskovým razítkem ELK, suchá jehla/papír, 29,5 x 39 cm (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |